1378

Хочу снігу! Коли вже він буде?

Впевнений, що снігу хоче вже чи не кожен другий Українець. Календарна зима панує більше двох тижднів, а на дворі – осінь.  Це при тому, що осені цього року було мало. Напевне за рахунок зими вона вирішила наздогнати свій згаяний час. Багато говорять, що це наслідки глобального потепління, багато говорять про кінець світу, типу що вже близько і таким чином природа ніби натякає. Але від цього людям не спокійніше. Всі хочуть снігу!

Це ж уже не за горами Новий Рік! А Новий Рік без снігу – це якась дикість для Українця. То коли ж вже випаде сніг в Україні? Скільки його чекати і чи буде цього року сніг на новий рік?

Я хочу снігу! А ви хочете снігу? В будь якому випадку – сніг вже випав! Доречі сніг падає і доса 🙂 Правда віртуальний в гуглі, але всеж. Для того щоби випав сніг, потрібно зайти в гугол і набрати в полі пошуку let it snow (звісно ж натиснути ентер). Що буде, якщо в гуглі набрати let it snow? Взагалі що таке let it snow? А це вже скажете мені ви 😉 І скажете, чи падає вже сніг цього року чи ні 🙂Засніжений гугол let it snow

Читайте також: