3387

Голі хлопці – результат

Голі хлопці фотоНу що ж, прийшов час коли стаття “Голі хлопці” – таки стала темою для нової публікації. Ще тоді було написано про те, що голі хлопці – це голий експеремент, для того аби глянути чи виловлять фіглі трошки голого трафіку з мережі. Як виявилося – виловили. Але чи багато?

Для початку, хочу написати, що голі запити піднялися десь через місяць від появи першого матеріалу з тим самим фото, що ви бачите зверху. Але на диво ці записи були не про фото хлопців! Люди більше почали шукати фото голих підлітків, був навіть запит: голі діти. Це жесть! Хоча пізніше ситуація з фото налагодилася. Збоченців меншало, а жінок все більшало (чи фото голих чоловіків шукають не жінки?).

Покажу маленький скрін, на якому зображена фотка статистики за минулий і теперішній місяць, запити: голі дітиголі хлопціголі чоловіки фото Голі діти, голі хлопці та фото голих чоловіків статистика

Насправді нічого особливого (на лом – не звертайте уваги). Переходів за місяць менше ніж відвідувачів на фіглях за день. Але це лише статистика з гугла 🙂 Що яндекс творить з голими хлопцями – це жах 🙂 І тема для окремої статті (може колись буде). Яндекс і голі дівчата бачить і голі дупи і фото жінок – все все все! І всі в нього голі. В мене навіть склалося враження, що в яндексі одні лише збоченці сидять і лишень щось голе шукають.

Читайте також: