1500

Хостел у Чернівцях

Що з вами зробило Євро 2012?
Це просто якийсь маразм і параноя ім’я якій –  Євро2012. Моєму обуренню немає меж!!! Мені потрібно знайти хостел у Чернівціх, шукаю звісно ж – у мережі. І що ви думаєте, на запит “хостел чернівці“, чи “хостел у чернівцях“, чи ще щось подібне – гугол видає барижні, продажні контори засраних квартир. От питання для чого мені купівля квартири, якщо я хочу потрапити в хостел, хоча б на одну ніч? Друге за популярністю в видачі – готелі. Пише шо мають три зірки, без фотографій, лише контакти. А ціни – звісно ж уже Єврозіювалися. До Євро 2012 ше пів року а ціни вже – позахмарні. Шановні, для чого це робити, невже..хоча так, беремо приклад з голови – бидло.

Людина за гонитвою колекціювання деревини – втрачає голову, та й голови як такої – немає, вже навіть інстинкти і совість в глибокій сплячці.

Якщо хтось має контакти з не дорогим хостелом у чернівцях напишіть у коментарях або мені на мейл, буду дуже вдячний.

П.С: десь на 20 чол., можна готель чи квартиру, які б помістили стільки.

П.П.С: після допомоги людей, а також  декоративного пошуку, було знайдено декілька варіантів. Кому потрібно, загляньте у корисні посилання, там є інформація про готелі у Чернівцях, що цілком підійдуть як хостел.

Читайте також: