241

Готель в Черніцях «ЛеоТон» (відгук)

Зовсім недавно на фіглях публікувалася стаття про хостел у Чернівцях, точніше про його пошук. В результаті цього виявилось, що хостелів у Чернівцях – немає! Зате є готелі і їх, до речі, достатньо велика кількість як на таке невелике місто.  Інформацію про ці готелі у Чернівцях, можна знайти у корисних посиланнях. А далі у статті, маленький огляд готелю «ЛеоТон», який зовсім недавно помістив на ніч п’ятнадцять чоловік.

Один великий недолік готелю – це його розміщення. Знаходиться він одразу біля аеропорту, а це на краю міста. Проте є сполучення (маршрут 38 із залізничного вокзалу), що завезе вас під самі двері готелю. До того ж місто не таке вже й велике, тому якщо у вас є вільний час і бажання пройтися вулицями Чернівців – розміщення не буде проблемою.

Взимку вхід до готелю «ЛеоТон» трошки слизький, будьте обережні. А от приймальня одразу ж, як і належить, показує хороше обличчя готелю. На стінах висять картини, у куточку великий акваріум, по периметру розкішний диван і м’які крісла для очікування. Біля входу якась цікава невідома штука.

Номери у готелі 2-3 місні. У звичайних – стандартний набір: ліжко (або два), тумбочки, стіл, крісла, телевізор, “вішалки“. У деяких ще є холодильник. У кожному номері готелю – душ і туалет. Все чисто і охайно. У деяких кімнатах для обігріву стоїть батарея, а у інших – підігрів підлоги. І в перших і других тепло і комфортно, хоча признаюся, що підігрів підлоги – не дуже зручний (як зігріти руки, висушити шкарпетки, зігріти спину, коли п’єш чай? Огляд готель у Чернівцях).

Помітив дивну ритуальну відсутність однієї лампочки на світильнику, це у двох кімнатах точно. Чому так і чому саме середньої лампочки немає – загадка. Хоча прихована камера там не поміченаЛеотон відгуки і можна сміливо знімати шкарпетки 😀

 На закінчення огляду додам декілька фотографій з готелю ЛеоТон, що у Чернівцях:

Цікава невідома штука біля входу.
Цікаві пристрої

Ключ від шостого номеру готелю
Готель Леотон відгук

Той самий ключ від дев’ятого номеру
Готелі в Цернівцях

Зарядити телефон є де
Готелі в Чернівцях опис

Інтер’єр
Огляд Чернівецьких готелів

Крісло, що сподобалося
Леотон Чернівці

Але більшість такі
Інтерєр готелю Леотон

В душі є шторка
Чернівці готелі

Коридор
Готель фото

Загалом готель хороший, трошки щипається ціна – але це всюди зараз так.Готелі чернівців фото

Читайте також: