267

Ілюзія чи реальність?

Мабуть кожній людині цікаво звідки і чому вона сюди прийшла. Бо життя, хоч і буденність для нас в основному, але є чи не найбільшою загадкою всього того ж таки життя.

На фоні цього 2012 року і на фоні запитань – як і чому всесвіт побудований, з’явилося моє зацікавлення до наступного відео. Виписав декілька моментів наприклад – все взаємозв’язане і має свою логіку. Людина помаленько розгадує “код життя”, хоч і поки що дуже далеко до відповіді, але принаймні старається. Я не прихильник ідей “все нам дано таким як є і ми маємо це прийняти”, бо наша природа – розвиток. Можна заперечити “всесвіт прагне руйнації”, і поставити на доказ купу фактів таких як – ерозія, або факт смерті. Проте, ще жоден факт, поки що, не зупинив людину на шляху до здійснення своєї “місії”, яка крокує в такт з кроком розвитку. І ця місія є, просто нам про неї мало що відомо.

Пропоную переглянути шматок езотеричного фільму, про взаємозв’язок усього з одним і з нами теж, що пояснює деякі речі, деякі лише пробує пояснити. Врешті езотерика від релігії відрізняється тим, що вона тісно пов’язана з наукою. Сучасна фізика має цілий розділ – метафізики, який грунтується на основі езотеричних знань. Тому повторюся – рекомендую переглянути!

Читайте також: