305

Як діє гріх?

Як діє гріх?
Вчора у публікації запустив тему Що таке гріх? Конкретної дискусії не виникло, почалися “розмови” про піраміди, цивілізації і теорії. Проте між іншим, все таки вдалося виловити декілька думок. У цій публікації хочу показати як діє гріх і трошки продовжити тему.

Прийнято, що поняття “гріх” людям стало відоме після релігійної пропаганди і є суто релігійним надбанням, а вже потім воно трансформувалося, перетягнулося в інші сфери. Через те, що релігія по суті являється “хазяїном” світу, гріх – це поняття владне, а створене для контролю власності. Іншими словами: гріх – це порушення законів, правил, які встановлені власником для своїх рабів. Та чи можна так стверджувати, коли гріх, в більшості, – це контроль, двигун моралі?

Звідси йде думка інша, де гріх – це внутрішня реакція на дії. Ми її називаємо совістю. Коли наші дії, свідомі чи не свідомі, приводять нас до неочікуваних наслідків. Після чого ми відчуваємо вину за скоїне, бо знаємо що зробили помилку – гріх.

Помилки роблять усі. Ці помилки бувають різними: і дрібними, побутовими, і масштабними, світоглядними, і фатальними. В будь якому випадку ці помилки подібно до граблів, на які людина стає – віддають їй своє. Або отак:


Наведу один приклад з темної доби людства, коли релігійні гріхи були дуже популярні, але внаслідок була подавлена мораль і свідоме сприйняття реальності. Духовенство одним місцем думало і вирішило, що відьми – то непростимий гріх, люди підтримали. Вони їх знищували, а разом з відьмами і їхніх поплічників – котів. В результаті своїми діями вони зробили себе беззахисними перед гризунами, а саме ті стали переносниками чуми. Розпалилася епідемія, що покосила чверть населення Європи. Люди не свідомо скоїли гріх, хоча й свідомими діями. І він відповів за невігластво своєю мовою.

Ще один приклад буде більш розтягнутий в часі. Як відомо всі династії монархічні та імператорські сім’ї берегли чистоту крові. І плодилися виключно у замкненому колі. З покоління у покоління такого роду чистота перетворилася у бруд і виродження. В результаті всі династії пішли в небуття. У чому ж справа? А справа в тому, що такий спосіб продовження роду йде проти природного відбору, де головна умова успішності виду – це змішування найкращого ДНК, що дає нове покоління, яке вбирає в себе сильні ознаки попереднього і прогресує. У випадку родинного розплодження, ця умова ігнорується, що гальмує розвиток нащадків, даючи силу іншим, які внаслідок поєднання різних ДНК – створюють силу, яка у боротьбі перемагає. Подібного роду процеси дослідити і доказати важко, але концепція еволюції і поєднання з наглядним прикладом з історії династій – це логічно. Гріх не свідомий, хоча й зроблений свідомо умовно через 7 поколінь (паралель прокляття до сьомого покоління через важкий гріх), дає відповідь своєю мовою.

Ну й останній приклад буде зовсім близький до нашого часу, де з середини минулого століття розпочалася активна пропоганда антиприродніх зв’язків, тобто гомосексуалізму. І саме в цей час з’являється нова інфекція, яка досі є чи ненайнебезпечнішою для людини – ВІЛ, та хвороба СНІД. Зареєстрована вперше в представника цього відхилення. СНІД навіть називався спочатку як “рак гомосексуалістів”. Є сенс подумати про скоєння гріха і наявність його наслідків.

В підсумку повторю висновок з попередньої публікації. Гріх – це порушення балансу, балансу природного у всіх його проявах. Свідоме, чи не свідоме, воно обов’язково принесе відповідь тому, хто цей баланс порушує.

Читайте також: