409

Купив еспандер

Ходив-бродив по супермаркеті і у відділі, де я раніше знайшов китайський Powerball, побачив цілу купу різноманітних еспандерів (для тих, хто не знає що то за штука – тренажер для руки). В основному їх було два види: ґумовий бублик і на пружині (схожі на плоскогубці). Але мені припав до очей зовсім інший вид еспандера, якого раніше я ще не бачив. Я подумав, що було би не погано мати такий тренажер. Він маленьий, зручний і корисний, можна і під час роботи розминати м’язи руки. То й вирішив купити цього цікавого.

Китайський ручний еспандер

Як виявилося, цей цікавий ручний еспандер, як і все цікаве – китайського виробництва. Нічого складного у ньому немає – суцільна пружина (достатньо м’ягка) і на полюсах пластмасові пломби. Ціна теж китайська – 26 гривень, хоча еспандери типу “ґумові бублики”, ще дешевші (певне теж китайські).

Ззовні китайський пружиновий еспандер схожий на банку для праху, чи староєгиптянську глиняну посудину для зерігання внутрішніх органів мумії 😀 А при роботі з ним, коли пружинка розходиться, він перетворюється на лялечку якогоcь жука чи метелика 😀

Еспандер на пружині

Але насправді він доволі ефективний. Спочатку був незручним, важко було пристосуватися до жиму. Але коли звик (за два дні), єдине, що залишилося не зручним – це його розмір. Він пломбою знизу при зжимані впирається в долоню. Напевне робився під руку китайця 😀 Після ~ 20го зжимання відчувається втома руки, значить ефект є і не поганий. “Жмакаю” його постійно і за три дні вже відчуваю потвердішання м’язів від ліктя до зап’ястя.

Ручний еспандер-пружина

Але знову ж таки китайці не обійшлися без свого китаєзму 😀 Упаковка слабкооптимізована під російський ринок, української мови на коробочці, в якій ховався цей залізний еспандер, немає взагалі. Хоча… російської теж там немає:

Інструкція до еспандера на пружині

(інструкція до еспандера перекладена китайцями у google translate)

Китайський еспандер застереження

(а це застереження від китайців, теж переклад гугла :))

Але покупкою задоволений, на подібну річ давно плани складалися, але все то відкладалися, то забувалися. Еспандер – чудова розминка руки, особливо, якщо ви часто працюєте за копм’ютером!

Читайте також: