165

Ностальгія

У кожної людини своя ностальгія і вона з часом приростає до роду діяльності. Я вчора відкрив свою ностальгію, історію якої трошки опишу нижче. А наперед зазначу, що вона має відношення до фіглів, бо бере початок, у їхній появі в інтернеті.

Отже виникла ситуація, у якій мені знадобився тестовий хостинг. Раніш перекидав усю справу на hostinger (він лише для тесту й придатний), але мій акаунт там заблоквали, причиною назвали:

жалоба – В аккаунт blabla.16mb.com был загружен автоматически сгенерированный сайт или вредоносный скрипт/программа.

Виявляється, що вже й CMS туди не можна ставити, адже WordPress – то є автоматичний сайт, що генерується рнр скриптами. Hostinger бачить у ньому загрозу. Ну що ж я не здивований і раніше писав відгук про hostinger, і думка про бубло-дірочну контору не змінюється.

Що ж придумав я далі? (піддомени на сьогоднішньому хостингу було лінь створювати) Я згадав про те, з чого все починалося. А це був також безплатний хостинг – www.000webhost.com, на якому досі стоїть перша версія фіглів. Там просто стояла переадресація на теперішню. І от я переадресацію зняв: https://figli.net76.net/

Мене охопила ностальгія, спогади про те, як воно все було. А було все дуже зелено. Того часу у вордпресі я мало кумекав, все робилося методом тику. Публікації копіпащені з мінімальним редагуванням, версія системи старенька. Сама лиш адмінка – затягнула у спогади зеленості. Але той час став чудовим уроком для подальшого розвитку в сайтобудуванні та адмініструванні.

Хочу ще написати про “фе”, з яким зустрівся на старих фіглях. Воно буде відноситися до того ж хостінґера. Ці безтижі хитруни, якимсь чином викупили у 000webhost.com рекламне місце. І воно таке, що ломить голову. Завантажуючи будь-яку сторінку, завжди виповзає такий от банерище:

Банер від hostinger

Він виповзає навіть в адмінці!!! От дідько, яка ж ця контора hostinger мерзенна… Довелося застосувати маленьку хитрість, аби цей спам не засмічував сайт. Правда ця хитрість лише ховає банера, а не видаляє його з сайту повністю 🙁

Старенький сайт фіглів залишу в інтернеті, ще не знаю чи підтримуватиму його життя і в якій формі. Але видаляити якось не підноситься рука 🙂

Читайте також: