1214

Що би ви хотіли винайти?

Над таким питанням фіглі мучилися цілий день, одного разу. І  от виникла ідея провести маленьке опитування серед людей. Правда “Що би ви хотіли винайти?” – худеньке запитання, тому було додано ще деякі. Результати опитування можна побачити нижче у статті.

Що б ви хотіли винайти

Питання для опитування. 

1.0. Ім’я, або нік, або як записати вас? + вік.
1.1. Який винахід найбільш важливий для людства?
2. Який винахід найбільше вплинув на розвиток людства?
3. Що б ви хотіли винайти?

І результати опитування:

1.0. Олександр 20 років.
1.1. Мова.
2. Мова.
3. Важко відповісти, мабуть, щось корисне і нове (аналогів якого не було в історії).


1.0 Листок 21 рік
1.1 Навушники
2 Інтернет
3 Таблетки щастя


1.0. Андрій, 22
1.1. все можна використати як на добро, так і на зло
2. і прогрес і регрес є розвитком)
3. як лікувати невиліковні хвороби…( в мене діабет).


1.0. Руська, 19
1.1. Колесо найважливіший винахід
2. Радіо найбільше вплинуло і разом із тим радіохвилі
3. Таблетку для гарного настрою:)


1. 0. Ромашка
1. 1. Електроенергія
2. Електроенергія
3. Я б хотіла щоб то винайшли люди які дійсно зможуть то зробити. Новітні методики лікування дцп, ще від народження, профілактичні методи наркоманії, щоб це було реально діюче, алкоголізму. Ліки від раку, які б не приносили такого негативного ефекту, як хіміотерапія, такі препарати, які б допомагали діагностувати різні захворювання ще на початкових стадіях, якісь спеціальні штуки, які б допомагали людям врятуватися під час аварій, швидкі пожежні машини, щоб швидко тушили пожежі і всяке таке


1. 0. Endorfin
1.1 медицина як галузь , якщо це можна рахувати винаходом
2. транзистор – еом
3. дирку в нічому в середині з монстрами (с)


1.0 Дмитро Бовдуй
1.1 Інтернет,як банально б це не звучало…
2 Мозок.Для створення будь-якого винаходу потрібен мозок.Дехто ним користується.Дехто думає,що ним користується.Дехто коистується ним свідомо.Дехто підсвідомо.Не знаю чи можна в повній мірі назвати мозок винаходом,але те,що він вплинув на розвиток людства – це 100%.

3 . Все,що вже винайдено – тому судилося бути.Те,що не винайшли -тому не судилося бути…Я б хотів винайти нову літеру.Або краще декілька…..Але чи потрібно це нації?…Не думаю…

Як видно з відповідей, людей дуже турбує медицина і її розвиток. Ми шукаємо способи уникнути паразитичних явищ нашого способу життя. Як би це цинічно не звучало, але більшість вини у хворобах і фізичних вадах людей – є у самих людей. На мікрорівні – це власний спосіб життя. На планетарному рівні – це споживацька система в якій ми живемо. І цей ланцюжок у розвитку хвороб, ми почали клепати ще довго до нашого народження. Зараз все більше і більше діти народжуються хворими. Не завжди виною є батьки, але людський спосіб життя – є завжди.

Мені особисто у медицині хотілося б розвивати саме дослідження причин, а не лікування. Нові методи підходу – глибший аналіз і вічне питання – звідки беруться хвороби і модифікації хвороб. Це справа не одного покоління, можливо після роздробленя медичної галузі скоро буде об’єднання для досягнення кращого рівня розвитку. Хоча це можна сказати і про всі інші галузі науки. Минуле століття пережило багатогілкове роздроблення. Але врешті вивчення різних сфер науки приходить до переплетення з іншими. Така природа Всісвіту – все взаємопов’язане.

Також думав і над технічним розвитком, що найгеніальніше і що б геніального хотів би винайти я сам. Справа в тому, що винахід – це важка праця і навряд чи я щось винайду, хоча можливість є. Думав що важливим мав би бути нанотрансформатор – крутий винахід насправді. Або ж новий принцип використання магнітної енергії – важливий винахід. Або ж нові способи синтезу енергії. Все це думання є марним. Винаходи будуть з’являтися і забуватися. Нам зараз, на мою думку, потрібно винаходити нову концепцію мислення, суспільства. Все що було до і все що є тепер – чудовий матеріал для замислення над тим, чого потрібно уникати в майбутньому. Все інше на основі вже згенерується поряд.

Читайте також: