113

Підсумок року v.2013

Рік, що минає, був і насиченним і туманним. Туманність його у тому, що він як прийшов непомітно, так і йде непомітно теж. Люди не чекали на кінець світу, не було очікувань і на позитивні зміни, все спокійно і тихо, розбарвлене лише спонтанними вибухами емоцій та вражень. Принаймні у мене точно так.

Підсумок року v.2013

Подія рокуодруження. Хочу сказати усім, в кого така подія ще попереду — не створюйте собі стереотипів. В подружньому житті немає нічого надзвичаного. Ваше життя після одруження залишається вашим життям і якщо ви не лише споживач, але й творець, то всі придумані стереотипи розчиняться у гущі буднів, як цукор у теплій воді.

Також відмічу Євромайдан. Був там лише один день, якраз перед побиттям студентів. І хоч не відчув того “духу”, що там літає зараз, але він вплине на майбутнє точно. Всім розчарованим і скептикам пропоную не розкривати рота на тему, десь так ще рік і пам’ятати, що великі речі робляться непомітно. А ще краще – просто відвідайте центральну площу України.

Фільм року – як такого немає. Переглянув фільмів цього року чимало і чимало є хороших, але не знайшов того, який би вразив на повал. Єдине, що тішить – це відродження фантастики. Можливо це через бурхливий розвиток технологій, які дозволяють створювати яскраві сцени майбутнього, а можливо це відродження майбутнього? Тому фільм року – це фантастика.

Покупка рокуобручка. На диво не багато обновок нажив за рік, але обручка стала надбанням події року, відповідно заслуговує на цей “титул”.

Місто року – Львів. Знову ж таки, це місто пов’язане із подією року. Шкода, що не описав бюрократію з якою зіштовхнувся там, але, напевне, кожен з нас знає яка вона в Україні 2013-го року. Львів – не вийняток.

Недолік року – лінь.

У 2014 році, хочу придбати велосипед і прожити рік більш насичено. Рухатись є куди, зародки планів теж. Трішки мотивації, захоплення і все буде файно. Не бійтесь робити помилок, вони – ґрунт для успіху.

Дуже страшна новорічна пісня:

Читайте також: