274

Підсумок року v.2012

Закінчується рік 2012, закінчуються і події, пов’язані з ним. Єдине, що можна залишити від минаючого року – це підсумок, що міститиме загальні риси  і визначатиме – яким же цей рік був.

Підсумок року 2012

2012 рік – підсумок:

Сайт рокуhttps://vklik.org.ua, у кожної людини, у кожного українця, у кожного блогера ним буде сайт інший. Єдине, що тішить в українському інтернет просторі – це все більше усвідомлення його сили і розвиток саме українського!

Тема року: кінець світу – усі теорії, що розкрутилися навколо загадки календаря “Майя”, виявилися мильною бульбашкою. Тим не менш кінець світу триває.

Людина року: складно відокремлювати особисте від загального, та поки що через не осілий туман у першому увага акцентується на другому, тому тут однозначно – Тягнибок О. Я., бо узагальнювати всю силу як одну людину теж би було не правильно.

Подорож року: фестиваль “ФранкоФест” – проводиться вперше, та це не завадило провести його добре, поїздка почалася з нього і триває досі.

Місто року: Житомир – багато про це місто говорити не доводиться, напишу лише те що до 2012 він сприймався як одне із провінційних нічим не особливих міст, після 2012 ця думка, поки що, так і залишається за істину.

Фільм року: переглянуто було не багато стрічок, хоча достатньо багато, щоби розмити межу що було у 2012, а що у 2011, тому залишається назвати найяскравішу стрічку за останній не довгий проміжок часу це –  «Хмарний атлас».

Зацікавлення року: зовсім недавно для себе відкрив місію Curiosity, Марс від тоді став ще більш цікавим, поки що травится інформація в інформаційному “шлунку”, але зацікавлення не помирає.

Філософія року: “Проект Венера” і Жак Фреско, який не дотягнув до людини року лише через те, що мітить на людину п’ятиріччя, або десятиліття чи навіть більше…

Техніка року: ноутбук і планшет, перше – власне і друге – ознайомлення.

Прогноз року: нетбуки – мертва технологія.

Паранормальне року: сон – як завжди царює понад усім, але дещо проривається і з’являється різне розуміння, одне із них – телепатія, що і стає паранормальним явищем року.

Думаю цього опису буде достатньо, нагадаю що даний підсумок року актуальний лише для блогу Фіглі, та його автора Molinski.

Хорошого всім настрою у придешньому 2013-му році, до наступних публікацій і поводьтеся добре 😉

Робіть лише хороші справи

Читайте також: