1350

Що я розкажу дітям і внукам?

Гапчинська Євгенія

Живи так, аби було про що розказати дітям“.  Схожі думки час від часу з’являються в кожного. Старше покоління завжди було прикладом для молодшого, тому всі у свій образ наживають, чи вживають різні деталі, що могли б комусь стати твердою основою. З віком виникають бажання   передати найкраще  з власного досвіду,  або ж навчити дітей та внуків чомусь мудрому. Фіглі вирішили провести маленьке опитування серед звичайних людей. А чи є їм про що розповісти своїм майбутнім дітям та внукам і що саме – читаємо у відповідях. 

MrKozlovski, N/A – Буду розповідати, без сумніву, про добро, про інформаційні війни, живих поетів і письменників, та фестивалі. Проте, якщо ситуація в країні зміниться і про все це дітям розповідатимуть у школах, то я змирюсь з роллю чемної бабусі і читатиму діткам казочки))

Ламер, 15 років – буду розказувати як колись ми були дітьми то які непослушні були.

Alina, 16 років – Казки Леся Подерев’янського:)) а якщо серйозно, то навіть не знаю! Можливо якісь історії зі свого життя; можливо про те, як жилося нам на початку століття; можливо взагалі не буду нічого розповідати.. Все залежить від того, як складеться подальше життя!!:)

Dartsya, 17 років – всякі смішні історії мабуть)

Бодя Антихрист, 17 років – Те, про що вони мене запитають)

Діди та сини

Юляся Банзай, 18 років – Я буду розповідати своїм дітям і внукам тільки правду. Розповідати буду про Танічку. Про групу Поезія… Про всіх кого люблю. Про світ який є зараз. Про те що було і що є якщо на той час щось зміниться. Про те яким було все коли ще не було такого щастя як вони. Якщо буде треба то про помилки яких не варто робити. Це все звісно якщо в мене будуть діти і внуки. А якщо не буде то і розмов з ними не буде. Все залежить від того якою буду я в той час.

Руська, 18 років – Дітям, звісно буду розповідати яка в них мама молодець, що працювати почала з п’ятнадцяти років, що вчилася багато чому сама. Про перший табір розкажу, перший поцілунок, перший секс. Про людей, які були важливими в моєму житті. Про революції, про наші погляди на майбутнє. Казки буду їм на ніч розповідати. А внукам буду розказувати про дитинство своїх дітей. Буду читати їм класику. Вчити їх чомусь буду.

Оксана К., 19 років – напевне розкажу як ми жили, про якісь цікаві події, звичайно про якісь історичні подробиці життя. Також думаю, що їм буде корисно дізнатись про якісь побутові речі.

Паламар Андрій, 19 років – хех.. я не певен, що в мене вони будуть..
розкажу про своє “бойове” минуле і про допит в міліції, розкажу про важкі студентські роки і про те, як я досяг успіху (якщо не досягну, то й дітей не буде)

Helena Edwardz, 19 років – я точно не буду розказувати сину Сашкові (а в мене точно буде кароокий синочок) про те, як часто його мама закохувалась, про те, як вона присвячувала вірші, про те, як пила вино на даху будинків, як зустрічала світанки, не розкажу й про список безглуздих вчинків, які щодень зменшуються. Нехай знає маму серйозною й успішною (буду надіятись, що колись буду такою), нехай знає мене, як жінку, яка смачно готує й любить його понад усе на світі.)

КЕФІР, 19 років – Дітям та онукам я буду розповідати різні речі, прикрашаючи їх суб’єктивно-солодкою патокою думок!

фото дитини

nevidoma_osoba, 20 років – правду, тільки її. З малечку замовчуватиму “дорослі” подробиці, але потім розкажу обов*язково)) так робить мій тато, мені його досвід сподобався.
А загалом привчу їх читати. Шалено, запоями, як я)

Нотка, 20 років – Про те, як було добре та чарівно, коли не було компів, мобільних телефонів, інтернету. Про минуле України, про нашу історію. Про родину.

Здається Аня, 20 років – скільки коштував хліб і ковбаса.

morfie, 21 рік – я б розказав про пристрій, який був у кожного комп’ютера. Він був схожий на мишу з хвостом.

depeche mode, 23 роки – я нічого не буду їм говорити, просто заставлю перечитати лист Маркеса і подивитися “Достукатися до небес”. Все інше вони мають доперти самі, поки сам не наб’єш шишок, ніякі вумні слова не поможуть. А! А ще скажу, щоб на Говерлу вилізли. ото істинний кайф!!!

Наталка Тактреба, 25років – про те, як була Помаранчева революція – велика маніпуляція українцями, про те, як тато постійно їздив по заробітках і як ми їли одну кулешу півроку, про те, як в дитинстві гралась у ризинки і козаки-розбіники і поняття не мала, що таке комп’ютер. а також про те, що щоб тебе не чекало в житті, воно варте того, щоб його прожити.

Майбутні дітиЛюди люблять ділитися якскравим життям. І хоч попереду в кожного ще більший відрізок на своїй лінії, але уже є що і про що розповідати. Залишається головне – мати як і кому! Чого всім і бажаємо. 🙂

Читайте також: