245

Приснилася кров

Кров зноса у сніСьогодні у сні було щось дивне. Прокинувся від того що ковтав кров, яка текла з носа. І дихати не міг – бо вона затікала в легені. При цьому у сні вдарили не мене. А цей удар хитрий виявився. Історія така:
Якийсь дядько назвемо його “дурачок”. Напивався і прокидався в невідомому йому місці, не пам’ятав абсолютно нічого. Йому друзі по шклянці пізніш розказували що він б’ється коли п’яний. При цьому в тонах героя це розказували, він собі науявляв (дурачок же), що коли п’яний – то герой, ледь не супермен. І от одного разу під час п’янки він вже свідомо до всіх зверхньо відноситься бо знає що коли п’яний – то всіх поб’є, наривається на бійку і сам її починає. Його перший удар кулаком приходит в ніс якомусь чуваку. Той в свою чергу декілька слів говорить не цензурних (він то знає про лапшу на вухах дурачка і що зараз йому буде відповідна здача).

Я ці всі події спостерігаюзі сторони. Але той удар ніби чи то ніс переламав чи то що. І якимось чином він проектується на мене і я відчуваю – заливання крові з носа в середину. Я її ковтаю, бо інакше вона потрапить у легені. Потік доволі сильний – не дає вдихнути навіть повітря. Я за звичкою голову опускаю, щоби кров пішла на зовні а не всередину, щоби хоча б ротом мав змогу дихати. Але нічого не виходить – і я прокидаюся.

Таке відчуття що повітря бракує і без сну мені, але вдихаю його так, я спраглий єгиптянин ковтає воду з Нілу.
Ось такий сон і сьогодні бачим.
Взагалі снилося декілька снів і я декілька разів прокидався. Дуже довго за відчуттями спав. Сни помаленько йшли. Якось трактувати події не буду.

Читайте також: