Категорія: Здоров’я

Наразі лютує зима, а з нею й не забарилися ГРВІ. Грип та вірусні інфекції знайомі нам із самого дитинства, люди хворіють кожного року, навіть по декілька разів, адже ці віруси дуже часто мутують і знову атакують людські організми. Але ж всі ми чудово знаємо, що краще попередити хворобу, аніж її лікувати. Так і фізично, і матеріально набагато легше. Отож, профілактика.

Виявляється, поширена думка про те, що вік може впливати на розумові здібності дещо перебільшена – головний мозок людини похилого віку в точності роботи не поступається мозку юнака. Про це говорять дослідники з американського Університету Огайо.

Закінчинчився сезон урожаю і останні плоди, що закрили його збір – гарбузи, зараз чемно відпочивають у погребах та сараях. Люди вміло використовують їх у своїх потребах, тому відпочивати їм там довго не доводиться, але, думаю, вони за це не ображаються. Гарбузи – роблять наші столи смачними та урізноманітнюють набором різних страв, головною з яких є гарбузяна каша. Але, окрім цього, гарбузи мають ще й насіння, яке час від

Піднялася температура?

У вас піднялася температура і ніяких симптомів немає? Більше того – це літо, ніякого переохолодження ви не пам’ятаєте і протягів теж уникали. Що ж це може бути?

Декілька днів тому, зі мною було таке ж “диво”. Прокинувся з температурою 39,5°, ніщо не боліло, ніякої важкості чи симптомів чого небудь, лише температура і головокружіння від неї. Звісно, така відсутність будь чого “не такого” – лише