216

Житомир пасе задніх

Іноді здається, що Житомир сильно здеградоване місто. Тут не лише неможливо у деякі закутки провести здоровий інтернет, але й важко знайти обладнання для цього! На днях довелося зустрітися з проблемкою, яка у Тернополі, наприклад, (як виявилося чудово розвинене місто у плані ІТ) вирішується за 15хв. У Житомирі ж потратав три години і вирішив на 50%. Як не смішно, а проблемою стала – покупка мережевого кабеля і його обжимка!!!


Шо за деградоване місто?

Ви тільки собі уявіть, обійшовши весь центр Житомира, знайшов лише один комп’ютерний магазин! Здавалось би він розвинений і потужний, рекламується і являється найзнаменитішим комп’ютерним магазином в Житомирі. Яке щастя було його зустріти, але такої ж сили мене спіткало розчарування, коли зайшов туди і почув: “мережевого кабеля немає, спробуйте в радіодеталях запитати“…

Від цих слів, як мешканця Тернополя протягом тривалого часу, мене нокаутовав глибочезний шоковий стан. Важко передати і сформулювати думку про рівень деградації цього міста, коли такої елементарної речі з комп’ютерних систем, як мережевий кабель – немає, та ще й у спеціалізованому магазині!!! Зате на кожному кроці можна зустріти салон гуманітарки (ціни на речі, до речі, як на нові) і магазини на кшталт: “Все по 12гр.” (китайська барахолка) та “За цінами СРСР” (та ж барахолка).

Зразу же пригадав слова тернопільського водія автобуса про Житомир, фраза яку він видав просто шикарна: “Знав, що в Житомирі живуть одні бики, але від водія маршрутки – не чекав…” (була гідна до сенсу вислова ситуація). Змушений прийняти за факт і перефразувати: “Знав, що в Житомирі живуть одні совковики, але від ком’ютерщиків – не чекав…”

Зрештою, зайшов у магазин радіодеталей, де все таки був потрібний мені кабель, але й там потішили житомирським хистом до розчарування: “кабель не обжимаємо”. Ну ні, то ні – сам ножем обіжму, я що не з Тернополя, що не вмію цю елементарщину робити? 🙂

Читайте також: